Darmowa dostawa Paczką w Ruchu

Darmowa dostawa Paczką w Ruchu

Darmowa dostawa w sklepie fryzjerskim

Iron Repair Ultradźwiękowa pielęgnica prostownica sauna do włosów

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 275,00 zł 275.00
Cena w innych sklepach: 349,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.9403
Producent: Perfect Beauty
Kod produktu: PB0001

Opis

Perfect Beauty Iron Repair Ultradźwiękowa pielęgnica prostownica sauna do kuracji, regeneracji włosów z funkcją promieniowania podczerwonego.

Nowość na polskim rynku - 3 Generacja pielęgnicy Iron Repair tak zaawansowanego urządzenia.

Koloryzacja włosów oraz kuracje pielęgnacyjne i odżywcze nie zawsze są w 100 proc. efektywne. Najczęściej składniki odżywcze oraz pigmenty nie są całkowicie absorbowane przez włosy, dzieje się tak ponieważ łuska włosa nie jest w 100 proc. zamykana, co sprawia, że włosy pozbawione są jedwabistego blasku.
Dzięki pielęgnicy ultradźwiękowej poziom absorpcji wymienionych składników wzrasta o 40-60%! Oczywiste jest, że wpływ ciepła na kondycję włosów  jest negatywny. Łuska włosa pod wpływem ciepła rozszerza się, co powoduje utratę wody z włosa oraz rozpad protein.

Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej przy produkcji tego pielęgnacyjnego żelazka Iron Repair specjaliści będą mogli świadczyć swoje usługi w jeszcze bardziej profesjonalny sposób.

Wskazówki dotyczące użycia pielęgnicy Iron Repair:

- Zaaplikuj na skórę głowy oraz włosy środek eliminujący nieczystości, rozmasuj aż do momentu pojawienia się piany. Następnie dokładnie spłucz włosy letnią wodą.
- Susz włosy za pomocą suszarki do momentu w którym będą w 80 proc. suche.
- Podziel włosy na kilka partii
- W przypadku przeprowadzania kuracji odżywiających i pielęgnacyjnych nałóż na włosy krem, np. mieszankę płynu z restrukturyzującym olejkiem, naładowaną jonami ujemnymi lub inny rodzaj odżywki/maski, rozmasuj dokładnie na włosach.
- W przypadku koloryzacji, nałóż na włosy mieszankę koloryzującą i dokładnie rozmasuj.
- Teraz użyj narzędzia Iron Repair Sauna, zaciskaj poszczególne partie włosów ok. 3-5 razy każdą w taki sam sposób, w jaki używasz prostownicy do włosów, aż do momentu w którym składniki odżywcze zawarte w kremie dokładnie się wchłoną.
- Następnie spłucz włosy dokładnie letnią wodą i wysusz.
- Oczyść urządzenie z płytkami skierowanymi do dołu.

Film Instruktażowy - Chcesz się dowiedzieć jak stosować pielęgnice Iron Repair ???

 

 

Specyfikacja urządzenia pielęgnica ultradźwiękowa Iron Repair:

-   Skala promieniowania podczerwonego: 6800 hz (680nm)
-   Częstotliwość ultradźwięków: 36000 wibracji/sekundę
-   Napięcie: 110 – 240V
-   Częstotliwość: 50 – 60 Hz
-   Moc: 1500 mA
 
Uwaga: po złożeniu płytek urządzenia na dłużej niż 10 sekund ultradźwięki zostaną automatycznie wyłączone, po otworzeniu płytek, zostaną ponownie uruchomione.

Na czym polega dalekie promieniowanie podczerwone wykorzystywane w pielęgnicy ?

W medycynie promieniowanie to stosuje się w m.in. przypadku gojenia ran, efekty są doskonałe, a zabieg bezbolesny. W przypadku tego urządzenia promieniowanie podczerwone wykorzystane jest do regeneracji zniszczonej tkanki włosów i stymulowania cyrkulacji krwi w skórze głowy, przy cebulkach włosa, dzięki czemu stają się one lepiej odżywione i zdrowsze.
Dzięki działaniu ambipolarnego światła o częstotliwości 68000 hz oraz długości 680 nm w aminokwasach powstają nowe wiązania,  przywraca to elastyczność włóknom włosa, a jego łuska zostaje domknięta.

Na czym polega działanie ultradźwięków w urządzeniu Iron Repair ?

Cząsteczki wody występują w 3 stanach skupienia: stałym (poniżej 0”), ciekłym (w normalnej temp.) oraz gazowym (powyżej 100”C).
W przypadku naszego urządzenia wibracje fal doprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego zmieniając strukturę cząsteczek bez podwyższenia temperatury. Dzięki działaniu dynamicznych wibracji magnetycznych o częstotliwości 36000 wibracji na sekundę, ultra mikro cząsteczki wody, białek oraz substancji odżywczych wnikają bezpośrednio do wnętrza kory włosa.

Synergia działania promieniowania podczerwonego oraz ultradźwięków w pielęgnicy Iron Repair

Dzięki ultradźwiękom składniki odżywcze oraz pigment zostają efektywnie wchłonięte przez włos, a promienie podczerwone bezpośrednio regenerują uszkodzoną tkankę włosa. Dzieje się to bez konieczności ogrzewania włosów, co zapobiega puchnięciu i rozszerzaniu łuski włosa. To wszystko sprawi, że kora włosa zostanie odbudowana, zapobiegnie rozdwajaniu się końcówek oraz łamaniu włosów. Elastyczność włosów zostanie wzmocniona, a działanie czynników odżywczych oraz pigmentów przyspieszone i usprawnione.

Długość trwania jednego cyklu kuracji z wykorzystaniem pielęgnicy ultradźwiękowej

Kuracja powinna trwać około 2 miesięcy. W tym czasie proteiny zawarte we włosach zostaną uzupełnione, a elastyczność włosów wzmocniona. Czynniki odżywcze oraz pigmenty zawarte w mieszance koloryzującej zostaną efektywnie wchłonięte przez włosy bez konieczności ogrzewania włosów oraz bez szkody dla ich tkanek.

Produkt pochodzący z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji objętej opieką gwarancyjną autoryzowanych punktów serwisowych Perfect Beauty na terenie Polski na zasadach jakie obowiązują produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji.
Gwarancja: 12 miesięcy

Infolinia:

+48 61 22 45 195

Czynna od Pn. - Pt. 9-16

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl