Darmowa dostawa Paczką w Ruchu

Darmowa dostawa Paczką w Ruchu

Darmowa dostawa w sklepie fryzjerskim

Jean Paul Myne Oxilock Plasma zestaw regenerujący włosy 3x500ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 200,00 zł 1200.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Jean Paul Myne
Kod produktu: JPM40725

Opis

Jean Paul Myne Italy  Oxilock Plasma - Zabieg System regeneracji i ochrony włosów, opakowanie 3x 500ml.

Zabieg Oxilock Plasma to ekskluzywny kompleks substancji organicznych, opracowany przez laboratorium Jean Paul Myne, pozwala na intensywną rewitalizację zniszczonych włókien keratynowych.
Używany jednocześnie do wszystkich zabiegów chemicznych w salonie, pozwala na odzyskanie zdrowia włosa ze spektakularnym wynikiem.
To prosty, bezpieczny i rewolucyjny zabieg odnowy oraz jednoczesnej ochrony struktury włosa.

Użycie produktu jest nieskomplikowane:

• Nie wpływa na zmianę sposobu pracy
• Nie dodaje żadnych kolejnych kroków w przypadku standardowej koloryzacji czy rozjaśniania włosów

Korzyści i efekty:

• To mnoży wiązania keratynowe i poprawia - wzmacnia mostki siarczane uszkodzone podczas zabiegu chemicznego na włosach
• Poprawia jakość i strukturę włosa w sposób widoczny i natychmiastowy
• To gwarantuje bezpieczeństwo dla każdego rodzaju procedury technicznej zabiegów chemicznych
• Jednocześnie chroni przed i zapobiega uszkodzeniu przez agresywne zabiegi chemiczne wykonywane na włosach ( dekoloryzacja, rozjaśnianie, pasemka, koloryzacja, trwała itp. )
• Absoluta wolność i kreatywność w pracy fryzjera podczas zabiegów chemicznych.
 
Nowe możliwości w uzyskiwanie jeszcze bardziej spektakularnych efektów.

Opakowanie:

Zestaw zawiera 3 opakowania o poj. 500 ml
Miracle no. 1 - 1op.
Come True no. 2 - 2op.


KOLORYZACJA I ROZJAŚNIANIE

Metoda aplikacji dla OXILOCK plasma jest bardzo prosta. Dla maksymalnej efektywności, ważne jest stosowanie rekomendowanych dawek przy pomocy załączonego dozownika oraz przestrzeganie kolejności kroków.

Zmieszaj rozjaśniacz z oksydantem/wodą utlenioną lub farbą oraz aktywatorem, dodaj za pomocą dozownika odpowiednią ilość OXILOCK plasma no. 1 i wymieszaj. Można dodać więcej proszku rozjaśniacza dla uzyskania pożądanej konsystencji. Jeśli należy użyć więcej niż 30 g rozjaśniacza, wymieszaj w nowej miseczce, stosując się do rekomendowanych ilości i nigdy nie przekraczaj ilości 7 ml OXILOCK plasma no. 1. ZAWSZE PRZESTRZEGAJ ZALECANEJ DAWKI UŻYWAJĄC WAGI CYFROWEJ DLA DOKŁADNOŚCI.

ILOŚCI I INSTRUKCJE

 

RODZAJ ZABIEGU

OXILOCK plasma

Miracle no. 1

OXILOCK plasma

Come True no. 2

APLIKACJA

PORCJA

PRZYKŁAD

INSTRUKCJA

Farba rozjaśniająca lub koloryzacja (półtrwała i trwała)

Nigdy nie przekraczaj 3,5 ml No. 1 (1 porcja)

40 g farby + oksydant (ilość zależna od stosowanego systemu koloryzacji) + 3,5 ml No. 1

14 ml No. 2 na włosach średnich-długich

 

Nałóż na długości i końcach włosów, dopiero na koniec całej usługi technicznej jako ostatni krok, bez uprzedniego mycia włosów pozostawiając na co najmniej 10 minut działania, w zależności od potrzeb. Spłucz i zastosuj szampon Navitas Sensitive Shampoo oraz odżywkę Navitas Sensitive Conditioner.

Rozjaśniacz**

3,5 ml No. 1 (1 porcja) na 15 g proszku rozjaśniacza (nie biorąc pod uwagę wody utlenionej/oksydantu). Nigdy nie przekraczaj ilości 7 ml OXILOCK plasma no. 1, nawet jeśli użyto więcej niż 30 g rozjaśniacza

30 g rozjaśniacza + oksydant (jeśli wymagany przez stosowany system koloryzacji, zwiększając o 1 poziom w stosunku do normalnej praktyki (w przypadku 10 vol zwiększ do 20 vol.) z wyjątkiem włosów cienkich) + 7 ml No. 1 (2 porcje)

 

** OXILOCK plasma no. 1 może spowodować konieczność wydłużenia nieco koniecznego czasu ekspozycji. Aby tego uniknąć, zwiększ wartość stosowanego oksydantu o 1 poziom.

- użyj oksydantu 20 vol. Jeśli chcesz osiągnąć rezultat 10 vol

- 30 vol. Zamiast 20 vol. itp.

NIE ZWIEKSZAJ poziomu oksydantu w przypadku cienkich włosów, gdyż są one bardzo łamliwe.

 

 

ROZJAŚNIACZ W KREMIE

Stosując rozjaśniacz w kremie zaaplikuj porcję 7 ml OXILOCK plasma no. 1 na każde 45 g użytego rozjaśniacza w kremie. Jeśli użyto więcej niż 45 g rozjaśniacza w kremie, należy wykorzystać drugą miskę dla utrzymania takiej samej konsystencji, a w przypadku użycia ilości mniejszej niż 45 g rozjaśniacza w kremie, stosuje 3,5 ml OXILOCK plasma no. 1.

 

BALAYAGE, TONER, ROZŚWIETLENIE I KOLOR (trwała, półtrwała, demi-permanent)

Nigdy nie przekraczaj 3,5 ml OXILOCK plasma no. 1 w koloryzacji lub rozświetleniu. Nie ma potrzeby zwiększania poziomu oksydantu. Dodaj jedynie OXILOCK plasma no. 1 do rozświetlenia lub bezpośredniej koloryzacji z czasem ekspozycji 10 minut lub więcej.

 

OGÓLNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI PODCZAS:

- ROZJAŚNIANIA:

Zwykłe środki ostrożności niezbędne podczas procedury rozjaśniania muszą być przestrzegane:

  • ZACHOWAJ KONTROLĘ WZROKOWĄ W TRAKCIE EKSPOZYCJI I POSTĘPU ROZJAŚNIANIA
  • KAŻDA REAKCJA PIECZENIA/NAGRZEWANIA PODCZAS ROZJAŚNIANIA JEST WYNIKIEM DZIAŁANIA ROZJAŚNIACZA, NIE OXILOCK plasma no. 1, W TAKIM PRZYPADKU NATYCHMIAST SPŁUCZ WŁOSY

 

- CIEPŁA:

Ciepło nie jest problemem dla OXILOCK plasma no. 1, nie mniej należy sprawdzać co 3-5 minut w normalny sposób. Jeśli włosy są silnie zniszczone, nie stosuj ciepła, gdyż uniemożliwi to OXILOCK plasma no. 1 pełną odbudowę.

 

- OBNIŻENIA SIŁY ROZJAŚNIANIA:

Jeśli zauważysz obniżenie siły rozjaśniania w trakcie stosowania OXILOCK plasma no. 1, po prostu zmniejsz ilość użytą w trakcie mieszania. To rozwiąże wszelkie problemy.

 

OXILOCK plasma no. 2

Na koniec usługi, dokładnie spłucz NIE UŻYWAJĄC SZAMPONU. Nałóż OXILOCK plasma no. 2, który działa synergicznie z No. 1 i został opracowany, aby uzupełnić i zakończyć zabieg OXILOCK plasma. OXILOCK plasma no. 2 jest niezbędny w każdym zabiegu, aby zmaksymalizować wynik i zagwarantować doskonały rezultat. Jest koncentratem substancji organicznych, które przywracają zdrowie włóknom keratynowym włosów. Przywraca zdrowy, mocny wygląd włosom zniszczonym przez agresywne zabiegi chemiczne, dzięki swojemu zdumiewającemu działaniu restrukturyzującemu.

**Nie nakładaj farby lub rozjaśniacza po OXILOCK plasma no. 2, można nałożyć jedynie GLOSS lub TONER bez aktywatora.

 

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA:

  • Spłucz rozjaśniacz lub farbę. NIE UŻYWAJ SZAMPONU
  • Jeśli nakładasz gloss lub toner (bez aktywatora) po rozjaśnieniu, koloryzacji lub lightening, nałóż i pozostaw do działania (włosy powinny zostać następnie umyte szamponem)
  • Spłucz i osusz ręcznikiem
  • Nałóż 14 ml OXILOCK plasma no. 2 od nasady po końce. Przeczesz grzebieniem.
  • Pozostaw na co najmniej 10 minut. Dłużej jeśli włosy są zniszczone.
  • Spłucz z włosów i użyj szamponu Navitas Sensitive Shampoo oraz odżywki Navitas Sensitive Conditioner.

 

TRWAŁA ONDULACJA

OXILOCK plasma może zostać również użyty do ochrony zdrowia włosów w trakcie zabiegu trwałej ondulacji. Postępuj zgodnie z instrukcjami i ilościami zawartymi w poniższej tabeli.

ILOŚCI I INSTRUKCJE

RODZAJ WŁOSÓW

OXILCOK plasma no. 1

INSTRUKCJE

Mocno zniszczone

Zastosuj czysty No. 1

Nałóż neutralizator na każdy wałek i pozostaw na 5 minut. Spłucz i osusz ręcznikiem. Nałóż OXILOCK no. 1 na każdy wałek. Ustaw czasomierz na 5 minut i po tym czasie nałóż ponownie No. 1 na każdy wałek na kolejne 5 minut. Następnie zdejmij wałki i dokładnie spłucz.

Farbowane i rozjaśniane

Zmieszaj 30 ml       OXILOCK plasma no. 1 z 90 ml wody (destylowanej, jeśli możliwe, ale nie konieczne)

Nałóż neutralizator na każdy wałek i następnie nakładaj od razu OXILOCK plasma no. 1 bezpośrednio po nałożeniu neutralizatora. Pozostaw na 5 minut i ponownie nałóż No. 1 na kolejne 5 minut. Następnie zdejmij wałki i dokładnie spłucz.

Farbowane

Zmieszaj 30 ml       OXILOCK plasma no. 1 z 90 ml wody (destylowanej, jeśli możliwe, ale nie konieczne)

Nałóż neutralizator na każdy wałek i następnie nakładaj od razu OXILOCK plasma no. 1 bezpośrednio po nałożeniu neutralizatora. Pozostaw na 10 minut. Następnie zdejmij wałki i dokładnie spłucz.

Naturalne

Zmieszaj 30 ml       OXILOCK plasma no. 1 z 90 ml wody (destylowanej, jeśli możliwe, ale nie konieczne)

Nałóż neutralizator na każdy wałek i następnie nakładaj od razu OXILOCK plasma no. 1 bezpośrednio po nałożeniu neutralizatora. Pozostaw na 10 minut. Następnie zdejmij wałki i dokładnie spłucz.

 

STANDARDOWA FORMUŁA

Zmieszaj 14 ml OXILOCK plasma no.1 z 90 ml wodami w butelce bez spryskiwacza. Zmocz wałki powstałą mieszanką i pozostaw na 7,5 minuty. Jeśli masz czas, ponownie zmocz wałki bez spłukiwania. Pozostaw na kolejne 7,5 minuty, co daje łącznie 15 minut. Zdejmij wałki, spłucz i przystąp do zastosowania szamponu Navitas Sensitive Shampoo i odżywki Navitas Sensitive Conditioner. Nie ma potrzeby czekania 48h do umycia włosów po wykonaniu trwałej ondulacji z użyciem OXILOCK plasma.

CHEMICZNE PROSTOWANIE

Spłucz wszystkie pozostałości neutralizatora lub szamponu neutralizujące i wysusz włosy.

STANDARDOWA FORMUŁA

Zmieszaj 14 ml OXILOCK plasma No. 1 z 90 ml wody w butelce do aplikacji. Nałóż na całe włosy i pozostaw na 7,5 minuty. Dokładnie spłucz i zastosuj szampon Navitas Sensitive Shampoo oraz odżywkę Navitas Sensitive Conditioner.

 

ZABIEG KERATYNOWEGO PROSTOWANIA

OXILOCK plasma Miuracle Come True daje doskonałe efekty przy współpracy z zabiegami keratynowymi. Stosuj przed zabiegiem dla jedwabistych, miękkich, połyskujących, silniejszych włosów. Włosy staną się również bardziej elastyczne ze znacznie lepszą odpornością na łamanie się. Ważne jest, aby nakładać OXILOCK plasma przed wykonaniem zabiegu, aby umożliwić głębsze i skuteczniejsze wniknięcie we włosy produktu wygładzającego.

Zmieszaj 15% No. 1 i 85% wody w butelce z aplikatorem. Nałóż na włosy przy myjni, zapewniając, żezostanie całkowicie wchłonięty.

Opakowanie:  3 x 500ml
Gwarancja Jakości !!!
Produkt pochodzący od polskiego dystrybutora.
Produkt do użytku profesjonalnego.

 

Infolinia:

+48 61 22 45 195

Czynna od Pn. - Pt. 9-16

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl