Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Apis Discolouration-Stop - innowacyjny system rozjaśnienia przebarwień

2021-06-24
Apis Discolouration-Stop - innowacyjny system rozjaśnienia przebarwień

apis cosmetics discolouration stop kosmetyki na przebarwienia

Apis Cosmetics Discolouration-Stop


Innowacyjny system rozjaśniania przebarwień!

Priorytetem w opracowaniu linii Discolouration-Stop było osiągnięcie jasnego, równego i promiennego odcienia skóry, zredukowanie widocznych związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów czy innych zaburzeń pigmentacji skóry.

Główne cechy Apis Cosmetics Discolouration-Stop


Przeznaczenie:

Dla cery z przebarwieniami pigmentacyjnymi różnego pochodzenia, zmęczonej, szarej, cery palacza, wymagającej rozjaśnienia

Działanie:

  • rozjaśnia przebarwienia pigmentacyjne różnego pochodzenia,
  • wyrównuje odcień skóry zmniejszając widoczność związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów,
  • optymalnie nawilża i odżywia,
  • cera odzyskuje wyrównaną tonację, zdrowy i świeży wygląd

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu

Sugerowana liczba zabiegów:

Kurację należy dopasować do stanu skóry. Zalecana seria to 5-10 zabiegów raz w tygodniu

Główne składniki aktywne:

  • Melavoid™ - To ekstrakt z korzeni Boerhaavia diffusa. Składnik aktywny o właściwościach rozjaśniających, wpływa na początkowe mechanizmy pigmentacji, redukując aktywność melanogenezy, wyrównując odcień skóry i zmniejszając widoczność plam. Melavoid™ ma potwierdzoną skuteczność i bezpieczeństwo, redukując zarówno syntezę i aktywność enzymu tyrozynazy, jak i powstawanie samej melaniny, nie wpływając jednocześnie na żywotność melanocytów. Ponadto badania in vivo potwierdziły, że rozjaśnia on koloryt skóry w sposób równomierny i jednorodny, różnicując między skórą z lub bez przebarwień. Melavoid™ zmniejsza także liczebność plam będących skutkiem różnego rodzaju hiperpigmentacji,
  • Darkout™ - To oczyszczony ekstrakt z cebulek Hypoxis Rooperi. Wyrównuje koloryt skóry. Pomaga on rozjaśniać skórę i czynić ją bardziej promienną. Jest idealną substancją aktywną o działaniu rozjaśniającym, która zmniejsza syntezę melaniny poprzez synergiczne zmniejszenie aktywności tyrozynazy oraz hamowanie ekspresji tyrozynazy. Dodatkowo, ze względu na aktywność przeciwutleniającą oraz zwiększanie syntezy kolagenu, może on być z powodzeniem stosowany w kosmetykach chroniących przed foto-starzeniem skóry,
  • Ekstrakt z grejpfruta - Bogaty w witaminę B, C, E, P. Posiada właściwości antybakteryjne, ściągające, oczyszczające oraz tonizujące,
  • Ekstrakt z ogórka - Wygładza, delikatnie rozjaśnia przebarwienia naskórkowe, działa przeciwzapalnie i napinająco.

Ekspert Apis Cosmetics radzi


Naszym priorytetem w opracowaniu linii Discolouration-Stop było osiągnięcie jasnego, równego i promiennego odcienia skóry, zredukowanie widocznych związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów czy innych zaburzeń pigmentacji skóry. Są to kluczowe cele wielu konsumentów na całym świecie. Linia Discolouration-Stop oparta jest o dwa składniki aktywne naturalnego pochodzenia - Melavoid™ i Darkout™. Melavoid™, którego skuteczność potwierdziły badania in vivo. Redukuje zarówno syntezę i aktywność enzymu tyrozynazy, jak i powstawanie samej melaniny, nie wpływając jednocześnie na żywotność melanocytów. Drugim istotnym składnikiem linii jest Darkout™, pomagający rozjaśniać skórę, czyniąc ją bardziej promienną.

Biotechnolog Apis Cosmetics

Poznaj produkty Apis Cosmetics Discolouration-Stop


Apis cosmetics discolouration stop maska algowa na przebarwienia

Rozjaśniająca maska algowa redukująca przebarwienia

Dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień

Bogata maska jest połączeniem dwóch nowatorskich, naturalnych kompleksów: Melavoid™ I Darkout™ o działaniu rozjaśniającym koloryt skóry w sposób równomierny i jednorodny. Zmniejsza syntezę melaniny wytwarzanej przez melanocyty Redukuje widoczność związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów i innych zaburzeń pigmentacji. Wzmocniona ekstraktem z grejpfruta i ogórka redukuje zaczerwienienia, nawilża i wygładza skórę. Cera odzyskuje wyrównaną tonację, zdrowy i świeży wygląd.

Pojemność: 250g

Ilość zabiegów: 17

Apis cosmetics discolouration stop maska na przebarwienia

Rozjaśniająca maska redukująca przebarwienia

Dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień

Aksamitna maska oparta o naturalne rozjaśniające kompleksy: Melavoid™ i Darkout™ o nowatorskim mechanizmie działania ograniczającym syntezę melaniny i proces pigmentacji. Redukuje widoczne plamy powierzchniowe (ciemne plamy związane z wiekiem, przebarwienia, piegi). Dodatkowo zawiera ekstrakt z ogórka, grejpfruta, d-panthenol, kwas hialuronowy kolagen z elastyną, olej kokosowy I sojowy. Sprawia, że skóra jest odżywiona, nawilżona I napięta, a jej koloryt jednolity i promienny.

Pojemność: 200ml

Ilość zabiegów: 23

Apis cosmetics discolouration stop serum na przebarwienia

Rozjaśniające serum redukujące przebarwienia

Dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień

Wysoko skoncentrowane serum rozjaśniające przebarwienia pigmentacyjne różnego pochodzenia. Oparte o nowatorskie, naturalne kompleksy: Melavoid™ i Darkout™, ekstrakt z ogórka i grejpfruta intensywnie redukuje aktywność melanogenezy. Rozjaśnia i wyrównuje odcień skóry zmniejszając widoczność związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów. Wzmocnione proteinami jedwabiu, kwasem hialuronowym, ceramidami, d-panthenolem, olejem kokosowym i sojowym. Poprawia strukturę skóry, zachowując poziom optymalnego nawilżenia i odżywienia. Cera odzyskuje wyrównaną tonację, zdrowy i świeży wygląd.

Pojemność: 100ml

Ilość zabiegów: 30

Apis cosmetics discolouration stop koncentrat na przebarwienia

Rozjaśniający koncentrat redukujący przebarwienia

Dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień

Esencja składników aktywnych o intensywnym działaniu rozjaśniającym przebarwienia pigmentacyjne różnego pochodzenia. Bogata w nowatorskie, naturalne kompleksy- Melavoid™, Darkout™. Redukuje aktywność melanogenezy, rozjaśnia i wyrównuje odcień skóry zmniejszając widoczność związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień i piegów. Cera odzyskuje wyrównaną tonację, zdrowy i świeży wygląd.

Pojemność: 30ml

Ilość zabiegów: 20

Apis cosmetics discolouration stop krem do twarzy na noc na przebarwienia

Home Terapis rozjaśniający krem redukujący przebarwienia na noc

Dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień

Aksamitny krem oparty o nowatorskie, naturalne kompleksy - Melavoid™ i Darkout™ o działaniu rozjaśniającym koloryt skóry w sposób równomierny i jednorodny Redukuje aktywność melanogenezy minimalizuje widoczność plam pigmentacyjnych będących skutkiem różnego rodzaju hiperpigmentacji (ciemne plamy związane z wiekiem, przebarwienia, piegi). Wzbogacony ekstraktem z grejpfruta, ogórka, alg, ceramidami, d-panthenolem, kwasem hialuronowym i olejem kokosowym redukuje zaczerwienienia, nawilża, odżywia, wygładza skórę. Cera odzyskuje wyrównaną tonację, zdrowy i świeży wygląd. Jest przeznaczony do kontynuacji pielęgnacji w domu po zabiegach.

Pojemność: 50ml

Apis objaśnienie symboli do zdjęć

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 212 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-10
Super
2024-02-09
.
pixel