Producenci

BARBICIDE Koncentrat do dezynfekcji, 480 ml

Dezynfekcja
42
PLN
BARBICIDE Koncentrat do dezynfekcji, 480 ml
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 42,00 zł
Cena netto: 34,15 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

2100002625

Kod EAN:

Producent:
Barbicide

BARBICIDE - Koncentrat do dezynfekcji, 480 ml

 

Bezwzględny dla bakterii, grzybów i wirusów.Nie zawiera etanolu, aldehydów i fenoli. Nowoczesna technologia na bazie czwartorzędowych związków amoniowych. Szerokie spektrum działania. Koncentrat zwalcza bakterie z rodzaju Pseudomonas, gronkowce, salmonellę oraz choroby grzybicze, łącznie z grzybicą stóp. Koncentrat do dezynfekcji BARBICIDE zwalcza wirusy HIV (Aids), żółtaczki typu B i C oraz H1N1 (świńskiej grypy). Wielostronne zastosowanie. Bezpieczeństwo stosowania w przypadku dezynfekcji powierzchni akrylowych (solarium), stali szlachetnej, plastiku, grzebieni, szczotek, wałków, nożyczek do włosów oraz narzędzi do manicure. Koncentrat posiada formułę ochrony przed rdzewieniem.

 
Prosta dezynfekcja
Zmieszać koncentrat z wodą w proporcji 1:16 (60 ml na 1 l wody). Zanurzyć nożyczki i narzędzia metalowe w roztworze BARBICIDE przynajmniej na 3 minuty, jednak nie dłużej niż na godzinę. Nie należy pozostawiać narzędzi w roztworze na noc!
Następnie opłukać narzędzia pod wodą. Roztwór należy zmieniać przy- najmniej 2 razy w tygodniu.
 
Zgodność z przepisami
Zgodny z niemieckimi i europejskimi przepisami dotyczącymi dezynfekcji EN 14561, EN 14562 oraz EN 14476.
Skutecznie przetestowany według przepisów Niemieckiego Towarzystwa Higieny i Mikrobiologii (DGHM) oraz Stowarzyszenia Higieny Stosowanej (VAH)
Stosując Barbicide spełniacie Państwo wymogi ustawowe dotyczące dezynfekcji narzędzi pracy.
Jednocześnie minimalizujecie Państwo ryzyko przenoszenia chorób dzięki temu zapewniacie właściwą ochronę pracownikom i Klientom

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl