Producenci

Meble Fryzjerskie

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Ayala Bona Konsoleta, kolor czarny lub biały, dostępna w 48h
Cena: 599,00 zł
szt.

Ayala Konsoleta fryzjerska Bona. Kolor czarny lub biały. Wykonana z laminowanej płyty. Duże i proste lustro. Praktyczna półka. Elegancka rama. Nowoczesny design. Element dekoracyjny salonu fryzjerskiego. Produkcji polskiej dostępna w 48h.

Ayala Fotel do poczekalni Lea, kolor obcia szary lub czarny, dostępny w 48h
Cena: 699,00 zł
szt.

Ayala fotel do poczekalni Lea. Kolor szary lub czarny. Szerokie siedzisko z ekoskóry. Produkcja polska dostępny w 48h.

Ayala Fotel do poczekalni Roma, kolor obcia czarny, dostępny w 48h
Cena: 699,00 zł
szt.

Ayala fotel do poczekalni Roma. Kolor czarny. Fotel wykonany z miękkiej i wygodnej ekoskóry. Osadzony na chromowanych nóżkach. Produkcja polska dostępna w 48h.

Ayala Fotel Fryzjerski Clio, trzy kolory do wyboru, baza dysk, pompa hydrauliczna
Cena: 1 120,00 zł
szt.

Ayala Fotel Fryzjerski Clio. Dostępny w 48h w trzech kolorach do wyboru. Stabilna baza dysk. Trwała pompa hydrauliczna. Wygodne i odporne na odkształcenia siedzisko. Komfortowo wyprofilowane podłokietniki. Produkcja polska.

Ayala Fotel Fryzjerski Clio, trzy kolory do wyboru, baza pająk, pompa hydrauliczna
Cena: 890,00 zł
szt.

Ayala Fotel Fryzjerski Clio. Dostępny w 48h w trzech kolorach do wyboru. Stabilna pięcioramienna baza w kształcie pająka. Trwała pompa hydrauliczna. Wygodne i odporne na odkształcenia siedzisko. Komfortowo wyprofilowane podłokietniki. Produkcja polska.

Ayala Fotel Fryzjerski Eliza, kolor czarny, baza pająk, pompa hydrauliczna , dostępny w 48h
Cena: 799,00 zł
szt.

Ayala Fotel Fryzjerski Eliza. Kolor czarny. Baza pająk osadzona na czarnych stopkach. Trwała pompa hydrauliczna. Wygodne i odporne na odkształcenia siedzisko. Podłokietniki plastikowe. Produkcja polska dostępna w 48h.

Ayala Fotel Fryzjerski Lea, tapicerka szara lub czarna, baza kwadrat, pompa hydrauliczna
Cena: 1 299,00 zł
szt.

Ayala Fotel Fryzjerski Lea. Kolor szary lub czarny. Stabilna baza w kształcie kwadratu. Trwała pompa hydrauliczna. Wygodne i szerokie siedzisko z ekoskóry. Komfortowe i wysokie podłokietniki. Produkcja polska dostępna w 48h.

Ayala Fotel Fryzjerski Lea, tapicerka szara lub czarna, baza pająk, pompa hydrauliczna
Cena: 999,00 zł
szt.

Ayala Fotel Fryzjerski Lea. Kolor szary lub czarny. Baza w kształcie pająka. Trwała pompa hydrauliczna. Wygodne i szerokie siedzisko z ekoskóry. Komfortowe i wysokie podłokietniki. Produkcja polska dostępna w 48h.

Ayala Fotel Fryzjerski Marea, kolor czarny, baza dysk, pompa hydrauliczna
Cena: 1 240,00 zł
szt.

Ayala Fotel Fryzjerski Marea. Kolor czarny. Stabilna baza w kształcie dysku. Trwała pompa hydrauliczna. Wygodne i odporne na odkształcenia siedzisko. Wylewka poliuretanowa. Komfortowo wyprofilowane podłokietniki. Produkcja polska dostępna w 48h.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl