Producenci

Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do

Lateksowe czarne

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
MaiMed Black LX czarne lateksowe rękawiczki 100szt L MaiMed Black LX czarne lateksowe rękawiczki 100szt L
Cena: 28,00 zł
szt.

MaiMed Black Latex LX Rękawice Lateksowe, bezpudrowe do jednorazowego użytku, oferują doskonałe wyczucie dotyku. Przewyższają inne materiały pod względem elastyczności i wytrzymałości. Zalecane do podstawowych prac w szpitalach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, do prac z materiałem septycznym, zakładach kosmetycznych, studiach tatuażu, weterynarii i salonach fryzjerskich. Rozmiar L.

MaiMed Black LX czarne lateksowe rękawiczki 100szt M MaiMed Black LX czarne lateksowe rękawiczki 100szt M
Cena: 28,00 zł
szt.

MaiMed Black Latex LX Rękawice Lateksowe, bezpudrowe do jednorazowego użytku, oferują doskonałe wyczucie dotyku. Przewyższają inne materiały pod względem elastyczności i wytrzymałości. Zalecane do podstawowych prac w szpitalach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, do prac z materiałem septycznym, zakładach kosmetycznych, studiach tatuażu, weterynarii i salonach fryzjerskich. Rozmiar M.

MaiMed Black LX czarne lateksowe rękawiczki 100szt S MaiMed Black LX czarne lateksowe rękawiczki 100szt S
Cena: 28,00 zł
szt.

MaiMed Black Latex LX Rękawice Lateksowe, bezpudrowe do jednorazowego użytku, oferują doskonałe wyczucie dotyku. Przewyższają inne materiały pod względem elastyczności i wytrzymałości. Zalecane do podstawowych prac w szpitalach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, do prac z materiałem septycznym, zakładach kosmetycznych, studiach tatuażu, weterynarii i salonach fryzjerskich. Rozmiar S.

MaiMed Black LX czarne lateksowe rękawiczki 100szt XL MaiMed Black LX czarne lateksowe rękawiczki 100szt XL
Cena: 28,00 zł
szt.

MaiMed Black Latex LX Rękawice Lateksowe, bezpudrowe do jednorazowego użytku, oferują doskonałe wyczucie dotyku. Przewyższają inne materiały pod względem elastyczności i wytrzymałości. Zalecane do podstawowych prac w szpitalach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, do prac z materiałem septycznym, zakładach kosmetycznych, studiach tatuażu, weterynarii i salonach fryzjerskich. Rozmiar XL.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl