Producenci

ALFAPARF PIGMENTS SKOCENTROWANY PIGMENT ZŁOTO FIOLETOWY 90ml PIGMENTY .32 Gv Golden Violet

Pielęgnacja włosów
48.37
PLN
ALFAPARF PIGMENTS SKOCENTROWANY PIGMENT ZŁOTO FIOLETOWY 90ml PIGMENTY .32 Gv Golden Violet
ALFAPARF PIGMENTS SKOCENTROWANY PIGMENT ZŁOTO FIOLETOWY 90ml PIGMENTY .32 Gv Golden Violet
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 48,37 zł
Cena netto: 39,33 zł
Cena w innych sklepach: 49,08 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

APF015916

Kod EAN:

8022297059280

Producent:
Alfaparf

ALFAPARF MILANO PIGMENTS MOCNO SKONCENTROWANE INNOWACYJNE PIGMENTY BARWNIKI DO WŁOSÓW KOLOR ZŁOTO FIOLETOWY GOLDEN VIOLET Gv .32 Ah .1 !!!! NOWOŚĆ! Opakowanie 90ml.

Główne zalety Alfaparf Milano Pigments bigmentu barwniku do włosów:

Alfaparf Pigments to ultra-skoncentrowane pigmenty do włosów, które w połączeniu z szamponem lub maską odświeżają kolor i pogłębiają refleksy włosów naturalnych i po farbowaniu.

Pigments – innowacyjny barwnik do włosów o pojemności 90ml, wzbogacający intensywność refleksów we wszystkich usługach fryzjerskich takich jak pielęgnacja, farbowanie, zmiana kształtu włosów – wystarczy dodać go do szamponu, odżywki, maski, ampułki, farby, rozjaśniacza lub trwałej w trakcie pielęgnacji lub zabiegów chemicznych. Ultra skoncentrowane pigmenty odżywiają kolor włosów farbowanych oraz naturalnych, które po użyciu nabierają wyrazistego koloru i wibrującego blasku.

Najważniejsze cechy produktu:

 -   ultra skoncentrowane pigmenty do włosów
 -   mogą służyć jako uwydatnienie koloru
 -   odświeżają kolor
 -   przedłużają żywotność koloru włosów farbowanych
 -   możliwość mieszania z produktami do stylizacji
 -   łatwe w użyciu
 -   bardzo wydajne

Do wyboru masz aż 6 kolorów pigmentów na tej aukcji:

.32 Gv Golden Violet Pigment w kolorze złoto fioletowym Gv - Idealnie podkreśla refleks brązu, zarówno na farbowanych, jak i naturalnych włosach, wzbogaca naturalny kolor delikatnymi refleksami w kolorze ciepłego brązu.

Alfaparf Milano Pigments złoto fioletowy Golden Violet Gv .32

Innowacyjny barwnik do włosów o pojemności wzbogacający intensywność refleksów we wszystkich usługach fryzjerskich takich jak pielęgnacja, farbowanie, koloryzacja, zmiana kształtu włosów Pigments – innowacyjny barwnik do włosów wystarczy dodać go do szamponu, odżywki, maski, ampułki, farby, rozjaśniacza lub trwałej w trakcie pielęgnacji lub zabiegów  chemicznych.

Wskazówki jak używać Pigmenty Alfaparf Milano :

Wyciśnij całą zawartość produktu do szamponu z serii Pigments. Zakręć nakrętkę i mocno mieszaj przez 15-20 sekund. Pigmenty można łączyć ze sobą, co pozwoli dobrać idealny odcień koloru.
Pigmenty można dodać też do maski z tej samej serii i mieszać załączoną szpatułką do uzyskania jednolitej konsystencji/koloru. Dodatkowo istniej możliwość dodawania pigmentów do produktów pielęgnacyjnych, stylizacyjnych i koloryzujących w celu:

- odświeżenia koloru - pigment dodajemy do ampułek, mieszanki ampułek z maską - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego,
- pigment dajemy do maski lub odżywki - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego (czas działania na włosach 2/3 min),
- tworzenia nowych odcieni - pigment dajemy do farby - w proporcji 60 g farby i - nabłyszczającym - pigment dodajemy do wody - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g wody,3 g pigmentu,
- koloryzacji włosów naturalnych po raz pierwszy - pigment dajemy do maski lub odżywki - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego (czas działania na włosach 30/40 min),
- wzbogacenia modelowania kolorem - dodanie odrobinki pigmentu do połowy dozy pianki, żelu, fluidu itp. Aplikację wykonywać należy w rękawiczkach na wilgotne włosy. Rozprowadzać równomiernie.

Opakowanie: Flakon o poj. 90 ml

Gwarancja Jakości !!!
Produkt pochodzący od polskiego dystrybutora.
Produkt do użytku profesjonalnego, przeznaczony wyłącznie dla salonów fryzjerskich. - przed użyciem zapoznaj się z instrukcja stosowania załączoną do opakowania.

OSTRZEŻENIA - Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. U niektórych osób składniki zawarte w produkcie mogą wywołać podrażnienia skóry, zaleca się zatem przeprowadzić próbę wrażliwości skóry zgodnie z załączoną instrukcją. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16. roku życia. Nie farbować włosów, jeśli: na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona; kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów; w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Może spowodować utratę wzroku. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Stosunek zmieszania zgodnie ze wskazówkami zawartymi w sposobie użycia. Stosować rękawice ochronne. Chronić przed dziećmi.

Produkty powiązane


ALFAPARF PIGMENTS SKONCENTROWANY PIGMENT PIGMENTY POPIELATY ZŁOTY BLOND 8ml ALFAPARF PIGMENTS SKONCENTROWANY PIGMENT PIGMENTY POPIELATY ZŁOTY BLOND 8ml

Alfaparf Milano Pigments – ASH Gold Popielaty złoty blond 8ml innowacyjny barwnik do włosów o pojemności wzbogacający intensywność refleksów we wszystkich usługach fryzjerskich takich jak pielęgnacja, farbowanie, zmiana kształtu włosów Pigments – innowacyjny barwnik do włosów wystarczy dodać go do szamponu, odżywki, maski, ampułki, farby, rozjaśniacza lub trwałej w trakcie pielęgnacji lub zabiegów  chemicznych.

Cena: 16,37 zł

ALFAPARF PIGMENTS SKONCENTROWANY PIGMENT PIGMENTY ZŁOTY BLOND 8ml ALFAPARF PIGMENTS SKONCENTROWANY PIGMENT PIGMENTY ZŁOTY BLOND 8ml

Alfaparf Milano Pigments – Gold złoty blond 8ml innowacyjny barwnik do włosów o pojemności wzbogacający intensywność refleksów we wszystkich usługach fryzjerskich takich jak pielęgnacja, farbowanie, zmiana kształtu włosów Pigments – innowacyjny barwnik do włosów wystarczy dodać go do szamponu, odżywki, maski, ampułki, farby, rozjaśniacza lub trwałej w trakcie pielęgnacji lub zabiegów  chemicznych.

Cena: 16,37 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl