Producenci

Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - beżowy 100ml

Dekoloryzacja
32.4
PLN
Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - beżowy 100ml
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 32,40 zł
Cena netto: 26,34 zł
Cena w innych sklepach: 36,00 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

SEL70151

Kod EAN:

Producent:
Selective Professional

Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - beżowy 100ml. Nadaje całej fryzurze wspaniały, zadbany wygląd, intensyfikując blask i świetlistość refleksów.

Trwała tonalizacja pasemek o działaniu oksydacyjnym idealna do podkreślenia i ożywienia pasemek oraz efektów rozjaśniania. Nadaje całej fryzurze wspaniały, zadbany wygląd, intensyfikując blask i świetlistość refleksów.

 • Decolorvit Relight działa wyłącznie na pokryte farbą pasemka włosów lub na kosmyki rozjaśniane, ożywiając i intensyfikując ich blask i świetlistość.
 • Nadaje fryzurze wspaniały, zadbany wygląd i blask, nie zmieniając koloru włosów, na których nie zostały zrobione pasemka.
 • Rezultat zmienia się w zależności od tego, na jakim działa się odcieniu. Im jest wyższy odcień wyjściowy, tym większa będzie intensywność koloru i blask. Zaleca się stosowanie Decolorvit Relight na odcieniach o wysokości tonów 9-10.

Zastosowanie:

 • W celu nadania blasku refleksom oraz ożywienia pasemek zarówno farbowanych jak i rozjaśnianych.
 • W celu stonowania i wyrównania koloru wyblakłych pasemek na całej długości włosów i na końcówkach.
 • W celu zoptymalizowania efektów rozjaśniania, nadając odcieniom wyjątkowego blasku.
 • Nie nadaje się do pokrywania włosów siwych.
 • Nie nadaje się do rozjaśniania włosów naturalnych.

Mieszanie:

Decolorvit Relight należy mieszać tylko i wyłącznie z Decolorvit Active Use 10Vol. (3%)  Należy mieszać zawsze w proporcjach 1:1. Odcienie Decolorvit Relight mogą być ze sobą mieszane.

Sposób zastosowania:
- Wymieszać w niemetalowym pojemniku i rozprowadzać przy użyciu pędzelka.
- Tego samego dnia, w którym dokonano rozjaśnienia: spłukać produkt dekoloryzujący i umyć włosy szamponem w celu usunięcia resztek preparatu. Osuszyć włosy ręcznikiem i równomiernie nałożyć Decolorvit Relight na całej ich długości i na końcówkach, pozostawić na włosach.
- W celu odświeżenia pasemek farbowanych lub rozjaśnianych między jednym zabiegiem a drugim: umyć włosy specjalnym szamponem chelatującym. Osuszyć włosy ręcznikiem i nałożyć równomiernie Decolorvit Relight na całej długości włosów i na końcówkach, pozostawić na włosach.

Czas pozostawienia na włosach:
- 5 minut, aby zneutralizować niepożądane ciepłe refleksy, tworząc neutralne odcienie, i pozostawiając bez zmian kolor włosów, na których nie zostały zrobione pasemka
- 10 minut, aby stonować pasemka w pożądanym kolorze (popielaty, beż, złocisty). Możliwe jest, że włosy u nasady ulegną delikatnemu rozjaśnieniu, zwłaszcza jeśli są to włosy bardzo cienkie.
- 15 minut, aby odświeżyć i nadać kolor wyblakłym, farbowanym włosom lub wyblakłym pasemkom. Możliwe jest, że włosy u nasady ulegną delikatnemu rozjaśnieniu, zwłaszcza jeśli są to włosy bardzo cienkie.
- Aby efekt był bardziej jednolity, zaleca się zastosowanie mieszanki na całej długości włosów i na końcówkach podczas pozostawienia jej na włosach.

Po zabiegu:
- Po upływie czasu, przez który preparat należało pozostawić na włosach, należy dokładnie zemulgować go z ciepłą wodą.
- Obficie spłukać i umyć odpowiednim szamponem z linii OnCare.
- Aby ustabilizować kolor, zaleca się zatosować produkty po koloryzacji Selective Professional.

Pojemność: 100ml


Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego!!!

PRODUKT 100 % ORYGINALNY

Produkcja:

Włochy

UWAGA! Kosmetyki tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku dostania się kosmetyku do oczu, przemyć natychmiast, podrażnienie powinno ustąpić, a jeśli podrażnienie nie ustąpi, zaprzestać używania i zasięgnąć porady lekarza.

Wszystkie produkty marki Selective Professional zostały stworzone i wyprodukowane we Włoszech.

Gwarancja Jakości !!!

Produkt pochodzący od polskiego dystrybutora.

Produkty powiązane

Selective Decolorvit Active Use 12% aktywator do rozjaśniaczy z formułą anty-yellow 750ml Selective Decolorvit Active Use 12% aktywator do rozjaśniaczy z formułą anty-yellow 750ml

Selective Decolorvit Active Use 12% aktywator do rozjaśniaczy z formmułą anty-yellow. Pojemność: 750ml.

Cena: 29,52 zł

Selective Decolorvit Active Use 3% aktywator do rozjaśniaczy z formułą anty-yellow 750ml Selective Decolorvit Active Use 3% aktywator do rozjaśniaczy z formułą anty-yellow 750ml

Selective Decolorvit Active Use 3% aktywator do rozjaśniaczy z formmułą anty-yellow. Pojemność: 750ml.

Cena: 29,52 zł

Selective Decolorvit Active Use 9% aktywator do rozjaśniaczy z formmułą anty-yellow 750ml Selective Decolorvit Active Use 9% aktywator do rozjaśniaczy z formmułą anty-yellow 750ml

Selective Decolorvit Active Use 9% aktywator do rozjaśniaczy z formmułą anty-yellow. Pojemność: 750ml.

Cena: 29,52 zł

Selective Profesional Decolorvit Active USE 6% woda utleniona do rozjaśniaczy 750ml Selective Profesional Decolorvit Active USE 6% woda utleniona do rozjaśniaczy 750ml

Selective Decolorvit Active Use 12% aktywator do rozjaśniaczy z formmułą anty-yellow. Pojemność: 750ml.

Cena: 29,52 zł

Selective Professional Decolorvit Art Krem dekoloryzujący odżywiający rozjaśniacz 500ml Selective Professional Decolorvit Art Krem dekoloryzujący odżywiający rozjaśniacz 500ml

Selective Professional Decolorvit Art Krem dekoloryzujący odżywiający rozjaśniacz. Do włosów po zabiegach chemicznych, uwrażliwionych, zniszczonych. Rozjaśnia aż do 7 tonów pozostawiając włosy miękkie i odżywione. Pojemność: 500ml.

Cena: 98,88 zł

Selective Professional Decolorvit Plus niebieski rozjaśniacz w proszku z formułą anty-yellow 1000g Selective Professional Decolorvit Plus niebieski rozjaśniacz w proszku z formułą anty-yellow 1000g

Selective Professional Decolorvit Plus - delikatny rozjaśniacz w proszku do włosów z formułą anty-yellow. Opakowanie 1000g. Kompaktowy, uniwersalny, bezpyłowy proszek odbarwiający, umożliwiający osiągnięcie szybkiego efektu mocnego rozjaśnienia. Gwarantuje równomierne i skuteczne rozjaśnienie zarówno włosów naturalnych, jak i farbowanych.

Cena: 162,60 zł

Selective Professional Decolorvit Plus niebieski rozjaśniacz w proszku z formułą anty-yellow 500g Selective Professional Decolorvit Plus niebieski rozjaśniacz w proszku z formułą anty-yellow 500g

Selective Professional Decolorvit Plus - delikatny rozjaśniacz w proszku do włosów z formułą anty-yellow. Opakowanie 500gr. Kompaktowy, uniwersalny, bezpyłowy proszek odbarwiający, umożliwiający osiągnięcie szybkiego efektu mocnego rozjaśnienia. Gwarantuje równomierne i skuteczne rozjaśnienie zarówno włosów naturalnych, jak i farbowanych.

Cena: 81,60 zł

Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - popielaty 100ml Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - popielaty 100ml

Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - popielaty 100ml. Nadaje całej fryzurze wspaniały, zadbany wygląd, intensyfikując blask i świetlistość refleksów.

Cena: 32,40 zł

Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - złoty 100ml Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - złoty 100ml

Selective Professional Decolorvit Relight trwały tonalizator do pasemek i dekoloryzacji - złoty 100ml. Nadaje całej fryzurze wspaniały, zadbany wygląd, intensyfikując blask i świetlistość refleksów.

Cena: 32,40 zł

Selective Professional Decolorvit Sculp rozjaśniacz w proszku bezpieczny dla skóry głowy 500g Selective Professional Decolorvit Sculp rozjaśniacz w proszku bezpieczny dla skóry głowy 500g

Selective Professional Decolorvit Sculp rozjaśniacz w proszku bezpieczny dla skóry głowy 500g. Gwarantuje równomierne i skuteczne rozjaśnienie zarówno włosów naturalnych, jak i farbowanych.

Cena: 85,80 zł

Selective Professional DECOLORVIT OXY RELOAD korektory do usuwania koloru kosmetycznego 2x100ml Selective Professional DECOLORVIT OXY RELOAD korektory do usuwania koloru kosmetycznego 2x100ml

Selective Professional DECOLORVIT OXY RELOAD korektory do usuwania koloru kosmetycznego. Korektor koloru o działaniu dekapującym lub tonującym przeznaczony do barwników oksydacyjnych. Pojemność: 2x100ml.

Cena: 51,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl